Drużynowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży w tenisie stołowym

Dnia 9-go listopada po raz kolejny mieliśmy okazję gościć sportowców z powiatu zambrowskiego. W Drużynowych Igrzyskach Dzieci i Młodzieży w tenisie stołowym uczniom naszej szkoły udało się zdobyć następujące miejsca:
2 miejsce w kat. dziewcząt - dzieci (Chmielewska Wiktoria kl. VI, Liżewski Magda kl. V i Malinowska Gabriela kl. V)
3 miejsce w kat. dziewcząt - młodzież (Głębocka Anna kl. VII, Cerych Julia kl. VII i Malinowska Amelia kl. VIII)
3 miejsce w kat. chłopców - młodzież (Kowalewski Emil kl. VII, Uszyński Cezary kl. VIII i Składanowski Jakub kl. VIII).
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i nauczycielom wychowania fizycznego za trud w przygotowanie do zawodów sportowych, gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia na dalszych etapach Igrzysk już pod koniec listopada.