„Pielgrzymki Jana Pawła II”

Uczennice klasy trzeciej Szkoły Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Osowcu - Zuzanna Godlewska oraz Antonina Przeździecka zostały laureatkami ogólnopolskiego konkursu plastycznego realizowanego w ramach projektu edukacyjnego „Pielgrzymki Jana Pawła II” finansowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Celem projektu jest upowszechnianie wiedzy na temat pontyfikatu papieża Jana Pawła II.  Zadaniem konkursowym, które czekało na dzieci, było przygotowanie rysunku przedstawiającego kraj, który odwiedził Jan Paweł II. Laureatki konkursu otrzymały atrakcyjne nagrody rzeczowe, a swoim sukcesem w wyjątkowy sposób przyczyniły się do pielęgnowania pamięci o patronie szkoły, do której uczęszczają. Opiekę merytoryczną nad nagrodzonymi pracami sprawowała Pani Katarzyna Bojanowska-Gromak.