„Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy”

Wiktoria Chmielewska, uczennica klasy VII naszej szkoły, po zajęciu III miejsca w eliminacjach wojewódzkich  konkursu plastycznego „Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy”, została laureatką eliminacji krajowych otrzymując wyróżnienie.

Z 30332 przesłanych  prac, Komisja Centralna wyłoniła 50.

Wręczenie nagród odbyło się w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Państwową Inspekcję Pracy, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, partnera strategicznego – AGRO Ubezpieczenia - Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, Polskie Stowarzyszenie Ochrony Roślin, oraz patronów medialnych: Tygodnik Poradnik Rolniczy”, „Agro Profil”, portale: „Gospodarz.pl Twój Portal Rolniczy” oraz „Agronews.com.pl”.