Święto Patrona Szkoły

Dnia 28 kwietnia, jak co roku, społeczność naszej szkoły obchodziła święto patrona, Papieża Jana Pawła II. W uroczystości udział wzięli: Biskup Diecezji Łomżyńskiej, ks. Tadeusz Bronakowski, ks. prałat Marian Olszewski, poseł na sejm RP Lech Antoni Kołakowski, Wójt Gminy Zambrów Jarosław Kos, radni Gminy Zambrów, prezes BS w Zambrowie, dyrektorzy szkół gminnych wraz z delegacjami uczniów, Przewodnicząca RR Marta Uszyńska wraz z rodzicami.

W czasie uroczystości podsumowano konkursy dotyczące postaci patrona. X Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Ojcu Świętym Janie Pawle II wygrała uczennica naszej placówki, Wiktoria Chmielewska. Nagrodę, stypendium naukowe w wysokości 500 zł ufundował proboszcz Parafii p/w Świętego Józefa Rzemieślnika w Zambrowie.  II miejsce zajął również uczeń naszej szkoły, Bartek Sienicki. Nagrodę - wysokiej klasy sprzęt muzyczny, ufundował oraz wręczył Wójt Gminy Zambrów. III miejsce zdobyła Wiktoria Pęska ze Szkoły Podstawowej w Wiśniewie ( otrzymała słuchawki), zaś wyróżnienie Wiktoria Dzwonkowska ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Zambrowie (przenośna pamięć).

W konkursie plastycznym pod hasłem "Ze św. Janem Pawłem II na pielgrzymim szlaku wyróżniono:

Klasy 0-I:

- I miejsce Anna Niemira SP w Osowcu,

- II miejsce Aleksandra Sienicka SP w Osowcu,

- III miejsce Oliwia Boguszewska SP nr 3 Zambrów'

Klasy II-III:

- I miejsce Wiktoria Sapińska SP nr 5 Zambrów,

- II miejsce Agnieszka Dąbkowska SP nr 5 w Zambrowie,

- III miejsce Maciej Sternik SP w Starym Skarżynie.

Klasy IV-VI:

- I miejsce Sylwia Świerdzewska SP nr 4 w Zambrowie,

- II miejsce Agnieszka Krajewska SP w Starym Zakrzewie,

- III miejsce Michał Gawkowski  SP nr 5 w Zambrowie.